סוגי לידים

סוגי לידים

האם אתם יודעים מה ההבדל בין ליד חם לליד קר?
עסקים רבים משקיעים הון רב על מנת לייצר לידים באופן עצמאי תוך ביצוע פעולות שיווק ופרסום מתקדמות שגוזלות זמן ולא תמיד מוכיחות את עצמן ולמעשה ההשקעה יורדת לטמיון ולא זוכה ללקוחות חדשים. 

לידים קרים לעומת לידים חמים

כאשר מדובר על יצירת לידים יש לקחת בחשבון שישנם לידים המוגדרים כלוחמים ולידים המוגדרים כלידים קרים. ההבדל ביניהם הוא מאוד מהותי.
הרעיון מאחורי לידים קרים הוא הרצון להימנע מזריקת לידים לפח ולנסות להרוויח כסף כתוצאה ממכירתם לחברה מתחרה.

להבין בקצרה מה אנחנו עושים בשירות לידים קרים:

  1. אוספים רשימות של לקוחות שסגרו עסקה
  2. אוספים רשימות של לקוחות שהתעניינו במוצר/שירות בעבר
  3. פילוח לפי סטטוס ליד לדוגמה: "שירות לקוחות"
  4. עובדים על דאטה קיימת של החברה 

לידים קרים מול לידים חמים

 
  • ליד חם – הלידים הטובים ביותר לעסק. מדובר בלקוחות שהביעו עניין רב במוצר שאתם מספקים ורוצים לשמוע עליו מידע נוסף על מנת לסגור עסקה.
  • לידים קרים הם לקוחות שהביעו עניין במוצר של חברה אחרת שדומה מאוד למוצר שאתה משווק ולא הצליחו לסגור עסקה ולכן ישנה אפשרות שאותה חברה תעביר לידים לחברה אחרת המשווקת מוצר בדומה לשלה.
 

מדוע כדאי לרכוש לידים?

ישנן חברות המציעות שירות לידים לעסקים כלומר, הן עושות את כל פעולות השיווק והפרסום עבור העסקים השונים ומעבירות לבעלי אותם עסקים ששכרו את שירותיהם, רשימה נרחבת של לידים הקרובים מאוד לביצוע עסקה וכל מה שנותר הוא ליצור קשר עם כל ליד.

שירות לידים לעסקים, למעשה חוסך זמן רב ואין צורך להשקיע בפרסום ושיווק לצורך השגת לידים וזהו יתרון גדול מאוד וחיסכון במשאבים.
רכישת לידים היא שירות יוצא דופן שכן מעט מאוד חברות עוסקות ביצירת לידים איכותיים אך ורק לתחום מסוים! רכישת לידים מחייבת את החברה להכיר את המוצרים ועם החבילות והמחירים ולתת את התקשורת הטובה ביותר בין נותן השירות ללקוח.
עלויות הלידים ייקבעו לפי עלויות הלידים ומספר הלידים שיתקבלו בכל חודש. לכן כדאי מאוד לפנות אלינו ואף מומלץ. וקבלו הצעת מחיר מותאמת ובעזרת תיאום מראש זה תקבלו את כל המידע הדרוש!
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס צור קשר המופיע בעמוד זה או דרך הווטסאפ ואנו מבטיחים לתת לכם מענה מהיר במיוחד ולתמחר יחד אתכם את השירות!