הפעילות שלנו 

רכישת לידים וייצור לידים היא כחלק מהפעילות שלנו שלאורך זמן הלידים הם המפתח לשגשוג העסק. מחפשים לידים איכותיים? מדוע שלא לעשות זאת בעזרת חברת Leads? אנו מציעים לכם לידים איכותיים שמתמקדים בתחום התקשורת בלבד. 

אנו מציעים לכם הגדלה של 30%-40% בכמות המכירות שלכם בעזרת רכישת לידים. בעזרת חברת לידים אין צורך להוציא כספים על הוצאות פרסום כגון: גוגל אדס, פייסבוק, איש דיגיטל או כתבות. או לבנות אתר אינטרנט

היתרונות ברכישת לידים מחברה הם: שאתם יכולים לעצור מתי שאתם רוצים, אין לכם הוצאות מלבד רכישת הליד, לא צריך להחזיק אנשי מקצוע שונים. 

 

לידים למשווקים מורשים

השירותים הנמכרים ביותר

מובילים בתחום הטלוויזיה

משווקים מורשים עוסקים רבות בתחום התקשורת בכלל ובתחום הטלוויזיה בפרט, כאשר הם מסייעים לחברות תקשורת בכירות בסגירת עסקאות תקשורת והצטרפות ללקוחות חדשים בחברה.

מובילים בתחום הסלולר

ענף הסלולר הוא אחד מהענפים התחרותיים בארץ שכן הוא רווי בחברות תקשורת המעסיקות אלפי עובדים ומשווקים מורשים שתפקידם לשווק ולפרסם את המוצרים והשירותים השונים שהחברה מציעה ובעיקר להוביל למכירות גבוהות מאוד. שישפיעו על עתיד החברה.

מובילים בתחום האינטרנט

ענף האינטרנט נחשב לאחד הענפים התחרותיים ביותר שקיימים במשק שכן ישנן מספר חברות תקשורת בכירות וגדולות המציעות מגוון רחב של מסלולי גלישה באינטרנט בנפרד או במסגרת עסקת חבילה לצד שירותי סלולר וטלוויזיה

שירות רכישת לידים מיועד למשווקים מורשים, ולעסקים בעלי מוקדי טלמרקטינג שאינם עומדים בקצב ורוצים להגיע ליעדים שהוקצו להם. שירות זה מבוקש מאוד על ידי לקוחות רבים שנהנים בעזרתנו מלידות איכותיות ושירות ניהול מלא.

לידים של גולן טלקום

לידים של בזק בינלאומי

לידים סטינג טיווי

לידים של חברת הוט

לידים מהוט נט

לידים מהוט מובייל

לידים של פרטנר אינטרנט

לידים של רמי לוי תקשורת

לידים של פרטנר סלולר

רכישת לידים
מכל הסיבות הטובות

רכישת לידים בתחום התקשורת

מערכת CRM לניהול לידים

אתר השוואת מחירים

ניהול מרכזי טלמרקטינג גדולים