אודותינו - Leads | חברת לידים

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת מידע נוסף

אודותינו – Leads | חברת לידים

אודות – Leads

מנכ"ל אתר Leadsnet
בן אליקים

חברת לידס נט הוקמה בשנת 2019 מתוך מטרה אחת עיקרית והיא לעשות עבורכם סדר בעולם התקשורת כך שאנחנו נבצע עבורכם את כל העבודה הקשה וניתן לכם לקצור את הפירות האיכותיים. כל עסק משקיע הון רב בתקציבי פרסום ושיווק במדיות השונות במטרה להשיג כמה שיותר לידים איכותיים אשר יהפכו ללקוחות מן המניין וישפיעו על הפעילות הכלכלית של החברה. חברת לידס נט, עושה עבורכם את כל תהליך הפרסום והשיווק ובונה עבורכם מאגר לידים איכותי ואפקטיבי אשר מותאם במיוחד לתחום הספציפי שבו אתם פועלים ובאמצעותו הסיכויים שלכם לגייס לקוחות חדשים, יגדלו משמעותית בנוסף לכך שעלויות הפרסום והשיווק שלכם יצומצמו וכך תוכלו לחסוך כסף רב אשר יופנה לפרויקטים אחרים.

מקצועיות זה שם המשחק

אחד הדגשים אשר הצבנו לעצמנו בחברת לידס נט, הוא לשמור על מקצועיות בעבודה מתחילתה ועד לסופה תוך הקשבה מלאה לצרכי הלקוחות במטרה לבצע עבורכם את העבודה היסודית ביותר אשר תענה על כל הצרכים העסקיים שלכם. צוות העובדים שלנו, מומחים בתחום התקשורת, הפרסום והשיווק כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי התוצרים שתקבלו יהיו איכותיים וברמה הכי גבוהה שיש, כזאת אשר תסייע לכם לקדם את המטרות הארגוניות שלכם במינימום עלות ובמקסימום תוצאות איכותיות. אנו מומחים בעלי שם ביצירת לידים ברמת איכות גבוהה מאוד אשר מותאמים ישירות לתחום שלכם מתוך מטרה לסייע לכם להגדיל בצורה מרשימה את היקף המכירות שלכם.

היקף פעילות גדול ומגוון

עיקר הפעילות של חברת לידס נט, אינו מתרכז רק במכירת לידים איכותיים אלא היקף הפעילות הינו רחב מאוד וחורש על כל ענף התקשורת כך שבתור לקוחות שלנו, תזכו למעטפת המקצועית הטובה ביותר אשר תקדם אתכם מבחינה עסקית ותציב אתכם במרכז הבמה למשך תקופה ארוכה. בין השירותים השונים אותם אנו מספקים ללקוחות שלנו, ניתן לציין את הבעלות על אתר "Get Price" המוביל בהשוואת מחירים של חבילות תקשורת ומסייע באיתור חבילת התקשורת האפקטיבית ביותר עבור הצרכן. בנוסף, במסגרת הפעילות המקצועית שלנו והניסיון הרב בעולם התקשורת והמכירות, אנו מנהלים מגוון רחב של מוקדי טלמרקטינג בתחומים שונים ויודעים למקסם את היכולות של כל מוקד ולממש את הפוטנציאל ולו הקטן ביותר, על מנת להשיג את היעדים שנקבעו. במסגרת הניסיון הרב שלנו בניהול מוקדי מכירות, אנו מסייעים לחברות ולמשווקים מורשים, בהקמה של מוקדי טלמרקטינג החל משלב הבסיס ופריסת התשתיות למוקד ועד לשלב גיבוש אסטרטגיות וניהול תהליכי מכירה.